У Черкасах “батальйон павучків” плете маскувальні сітки для флоту (відео)

27 серпня 2015, 15:38

http://podrobnosti.ua/media/videos/2015/8/25/novosti-za-2015-08-25-0800_8ed85dcfb1e55c35dd6704c231c81ec3.mp4

Починали зі шкарпеток та маскхалатів, а тепер взялися до маскування українського флоту. У Черкасах небайдужі містяни власноруч роблять камуфляжні сітки для катерів берегової охорони. Таке замовлення волонтери дістали з прифронтового Маріуполя, інформують Подробности.

Ось так - зі співами та жартами черкаські волонтери плетуть маскувальні сітки. Самі себе розважають і впевнені, що заряджають позитивною енергією свої вироби. В імпровізованому цеху головним чином - пенсіонери. Миколі Федоренку майже 70. Приходить сюди мало не щодня. Роботи багато.

"Чим же ж треба допомагати. Хто як може, так і допомагає. Ми от сіткі плетемо", - каже пенсіонер Микола Федоренко.

Через специфіку роботи їх уже давно охрестили "батальйоном павучків". Зараз волонтери виконують важливе замовлення військових з Маріуполя. Треба зробити понад 20 маскувальних сіток для катерів берегової охорони. Основу для них та тканину приносять люди. Тут цілий конвеєр - хтось нарізає стрічки, хтось плете.

"То в нас захисні - зелені були. А це в нас вже морські ідуть, то ми ріжемо під цвіт морської хвилі -  сірі і сині. Такий колір моря".

Виробництво у волонтерів безвідходне. Тканина, що не пішла на сітки, перетворюється на спідню білизну для бійців. У іншій кімнаті волонтери сушать сухарі та роблять солдатські смаколики. Ось у такі туби заправляють перетерте сало, мед і джеми. Щоправда з продуктами нині сутужно.

"Хлопцям це дуже подобається. Якби нам допомогли з медом і салом".

Утім, бракує не лише продуктів, а й робочих рук. Замовлень у черкаських "павучків" багато.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору