Новий міністр АПК приїхав на Черкащину на власному авто і здивував місцевих підприємців

21 березня 2014, 13:54

Учора, 20 березня, у рамках робочого візиту до Черкаської області приїхав міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка. Він разом із головою ОДА Юрієм Ткаченком ознайомився з роботою кількох сільськогосподарських підприємств у Золотоніському районі. Приїзд столичного гостя екс-депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян порівняв із приїздом на Черкащину попереднього міністра АПК. Про свої позитивні враження депутат написав у Facebook.

"Я все-таки вірю в те, що Україна рухається вперед. З кожним роком ми все ближче до нормального, цивілізованого і прогресивного суспільства, життя і політики.

Пам'ятаю в жовтні приїжджав до нас на підприємство колишній міністр АПК Присяжнюк. На кордоні з областю його вже чекала машина супроводу ДАІ і незчисленна свита чиновників з ОДА, Золотоніської РДА. Він приїхав на підприємство, послухав трохи про його діяльність, не поставив жодних питань, не поспілкувався з колективом, і просто поставив галочку, що він за графіком відвідав підприємства Золотоніського району.

Минуло менше півроку... До нас їде новий міністр АПК - Швайка Ігор Олександрович. З перших хвилин його візиту я почав дивуватися. Людина приїхала сама за кермом, на особистому автомобілі, без супроводу, без охорони.

Він вникав у кожне питання про вирощування яблук та ягід, ставив актуальні та доречні питання, цікавився проблемами підприємства. Він поспілкувався з персоналом, з представниками ОДА та РДА.

Потім спокійно сів у свій автомобіль, помахав рукою і поїхав.

Коротше кажучи - респект:), - написав екс-депутат міськради, підприємець Нарек Казарян.

Андрей К. сказав:

Новому министру дифирамбы поем, ну-ну. Я вот только не пойму только меня удивляет, что юрист (даже не управленец) стал министром сельского хозяйства. Или для ведения этой отрасли не требуются знания и опыт. Уж кому как не хозяйственникам черкасщины знать о сельском хозяйстве (ведь вы одна из лучших областей в этой отрасли), и вы привечаете это малохольное чудо. Жаль очень жаль.

Вгору