Експерт не впевнений, що черкащанам вдасться обрати міського голову з першого разу

21 березня 2014, 14:26

Керівник Агентства стратегічних досліджень Сергій Пасічник не може пригадати жодних виборів міського голови Черкас, які би пройшли без інцидентів. Своїми роздумами щодо виборів, які пройдуть 25 травня у Черкасах, він розповів "ВІККА-новинам".

– У нас, як правильно, або попереднього міського голову виносять, або нового заносять, або вони не відбуваються взагалі, – каже про вибори експерт. – Я не впевнений, що черкащани оберуть нормально міського голову з першого разу. Хоча є сподівання на громадську свідомість людей і зародки совісті політиків, які з'являться після всього, що було на Майдані.

Він критично оцінив роботу теперішньої владної команди, зазначивши, що вона себе поводить як "тимчасова".

Що стосується майбутніх кандидатів на посаду міського голови, то, на думку Пасічника, Черкаси отримають "стандартний набір". Фаворитом серед них, на думку Пасічника, є колишній міський голова Сергій Одарич.

Мають амбіції балотуватися, на переконання експерта, і депутати міської ради Микола Булатецький та Олександр Радуцький.

– Можна було би припустити, що буде балотуватися Білоусов, оскільки він був одним з кандидатів, які посідають третю сходинку після виборів. Проте після тієї політики, що була весь цей час, після заходів щодо заборони громадських зібрань, я не впевнений, що ті відсотки підтримки, що в нього були, залишилися, – зазначив експерт.

Не виключає також Сергій Пасічник балотування почесного президента ПАТ "Азот" Валентини Жуковської. – Можуть також бути так звані "парашутисти", але я не думаю, що черкащани захочуть обрати когось невідомого тільки тому що в людини відоме ім'я, – сказав Пасічник.

Вгору