“Бабуся зв’язала?”: черкасці обговорюють головну ялинку міста

14 грудня 2020, 13:17

фото з мережі

У Черкасах уже встановили головну новорічну ялинку-2021. Святкове дерево, заввишки 18, 5 метрів, прийшлося до душі не усім містянам.

У соціальних мережах, де розмістили дописи із знімками новорічної "красуні" із Соборної площі, черкасці почали активно залишати коментарі.

Містяни знайшли дивовижу схожість із минулорічним деревом. На сторінці "Типові Черкаси" люди висловлюють думку, що тогоріч ялинка була такою ж, змінинили лише прикраси.

Крім того, черкащани відмічають, що поки ялинку не доробили і вона "точно не коштує витрачених на неї коштів".

У одній із місцевих інстаграм-сторінок цьогорічні ялинкові прикраси порівняли з оберегом від злих очей.

"Бабуся зв'язала?", "А де шляпа?", "Кусок ганчірки", "Коли закінчиться це страхіття"" та багато інших гнівних коментарів залишили черкасці. Однак були й ті, хто підтримав новорічні інсталяції-2021.

Фото Тетяни Коваль

Раніше ми повідомляли, що на порталі Dozorro з'явилася інформація, що Черкаська міська рада оголосила тендер на послули встановлення штучної новорічної ялинки та святкових інсталяцій до неї.

Попередньо, новорічні атрибути для міста мали коштувати 2,8 мільйонів гривень. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин у коментарі "Про все" повідомив, що також встановлять різоманітні новорічні інсталяції по різних мікрорайонах міста.

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Не буду дублювати коментарі, але ця ялинка явно не тягне на 2 із лишком мільйони. Так і хочеться аудиту закупки (якщо вона була, бо дуже схожа на минулорічну)… Невже ми, черкащани, варті оцієї “дитячої спіднички”?

Вгору