Нові правила користування громадським транспортом мають зробити черкаських кондукторів ввічливими

16 грудня 2019, 11:02

Правила користування міським пасажирським автомобільним та електричним транспортом у м. Черкаси нещодавно затвердили на засіданні Черкаського міського виконавчого комітету. До цього єдиних правил для всіх видів громадського транспорту в Черкасах не було.

Про це журналістам «Про все» повідомив помічник міського голови Черкас з питань транспорту Павло Мосійчук.

- Є два моменти. Перший, у Черкасах справді не було єдиних правил користування усіма видами громадського транспорту. Другий, у грудні 2017 року втратили чинність правила користування трамваями і тролейбусами в Україні. Міністерство інфраструктури передало міським радам повноваження опікуватись цим питання. Це, а також необхідність об’єднання всього міського громадського транспорту у єдину систему, і спонукало міську владі розробити та ухвалити «Правила користування міським пасажирським автомобільним та електричним транспортом у м. Черкаси», - пояснив Мосійчук.

Як розповів помічник міського голови, в нових правилах, на відміну від тих, що діяли до 2017 року, передбачено запровадження автоматизованої системи оплати за проїзд. Тобто у транспортних засобах міського громадського транспорту, згідно з вимогами правил, вже можна встановлювати пристрої для автоматизованого прийняття оплати за проїзд без допомоги кондукторів.

У ході засідання виконкому у проект Правил внесли доповнення за яким працівників громадського транспорту зобов’язали ввічливо ставитись до пасажирів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору