Новенькі парти, спортінвентар і відро меду: РПЛ привітала школярів з початком нового навчального року

04 вересня 2018, 11:13

 

У День знань представники обласного та районного осередків Радикальної партії Олега Ляшка завітали в гості до своїх, вже можна сказати, старих знайомців — Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеню - спортивного ліцею. Аби привітати їх з початком нового навчального року, і на власні очі побачити, чи прийшлося їм до вподоби нове шкільне приладдя, оперативно закуплене за кошти РПЛ для першачків.

А ще гості привезли дещо обіцяне — різноманітний спортивний інвентар та мед в якості несподіваного сюрпризу. Директор закладу Оксана Володимирівна Волощук говорить, що ці дарунки не просто є виразом уваги до закладу та його вихованців, а й дійсно дуже потрібні. Особливо бажаними стали парти для першачків, адже вони відповідають стандартам, передбаченим „Новою українською школою“.

— Це сучасні парти з регульованими стільцями та стільницями, які якнайкраще пристосовані для маленьких непосид, — радіє керівник школи-інтернату. — Крім того, що вони зручні, вони ще й дуже красиві. Наші новоявлені першокласники, впевнена, із задоволенням за ними навчатимуться.

Новенькі парти, спортінвентар і відро меду: РПЛ привітала школярів з початком нового навчального року

Щодо цього можна було й не сумніватись. Незвичні за конструкцією парти дуже сподобалися тим, хто вперше переступив поріг школи – а це 50 першачків у двух класах. Задоволені і вчителі початкових класів, і батьки, яким не довелося нести розходи на облаштування місця навчання своїх дітей.

— Мені дуже подобається моя парта, — поділився схвильований своїм новим статусом першокласник Євген Короташ. — Так зручно за нею сидіти та ще й разом із моїми друзями!

— Я дуже задоволена, що моя дитина матиме такі гарні умови навчання. Я знаю, що нові сучасні парти з’явились завдяки турботі РПЛ. І головне - з батьків не просили на це гроші. Ми побачили дійсно батьківську турботу, з якою все було зроблено для наших діток, — розповіла про свої враження мама першокласника Людмила Дащенко.

Новенькі парти, спортінвентар і відро меду: РПЛ привітала школярів з початком нового навчального року

Між іншим, історія подарунку дуже проста. Влітку в Звенигородці відбулася зустріч із лідером РПЛ Олегом Ляшком під час його робочої поїздки на Черкащину. Він погодився на особисту зустріч у громадській приймальні з директором школи-інтернату. Тоді Олег Валерійович предметно цікавився справами закладу. І керівник зважилась попросити про найнеобхідніше.

— Думаю, це йому є дуже близьким, тому, що він сам виховувався так само, як наші діти, в інтернаті. І дуже добре обізнаний з цим побутом ,— розповідає Оксана Волощук. — Ми мали дуже теплу бесіду. Таке не дуже часто трапляється в наш час. Олег Валерійович без зайвих відмовок погодився допомогти та підключив своїх дієвих помічників: голову обласного осередку РПЛ Івана Полудня та керівника Звенигородського районного осередку Євгена Петрова.

Завдання стояло так, аби вже 1 вересня нове шкільне приладдя вже було у класі. Власне так і сталось! До речі, Івана Полудня в інтернаті всі знають добре, бо за цей рік зустрічались із ним вже тричі.

— У нас він був і напередодні Великодня, знайшов час привезти діткам солодкі подарунки. А ще дуже необхідні нам в навчальному процесі телевізори. Їх ми як раз і будемо використовувати у початковій школі. Але головне — тоді гості тепло поспілкувались з нашими вихованцями. Ось під час таких спілкувань дітки й „замовили“ партійцям спортивний інвентар. Мені подобається такий щирий формат співпраці: скажіть, які у вас є потреби, а ми шукатимемо можливість вам допомогти. Є звичайно у нас ще велика мрія, про яку ми вже розповіли Олегу Ляшку. І він пообіцяв здійснити її. Мова про літній клас, — додала директор.

Новенькі парти, спортінвентар і відро меду: РПЛ привітала школярів з початком нового навчального року

— Радикальна партія Олега Ляшка робить добрі справи не заради самореклами чи якоїсь агітації. Це наша системна та кропітка партійна робота, яку ми не приурочуємо ні до яких дат, — підкреслив керівник обласного осередку РПЛ Іван Полудень. - Наші партійці у всіх районах області підтримують школи та дитячі садочки. Лише за останні півроку Радикальна партія виділила 100 тисяч гривень на покупку твердопаливного котла для Баштечківської ЗОШ у Жашківському районі, придбала будівельні матеріали для ремонту Рижанівського НВК у Звенигородському районі, допомогла з ремонтом та освітленням Чорнобаївській ЗОШ №1, возила дітей на екскурсії, спонсорувала участь в різних конкурсах – спортивних, танцювальних, краєзнавчих. Усього й не перелічити. Діти – наше майбутнє, і ми повинні усіляко сприяти їх розвитку.

Іван Полудень нагадав, що лідер партії Олег Ляшко нещодавно виступив у парламенті з важливою ініціативою — повернутись до забутого старого: забезпечити школярів безкоштовним харчуванням, а ще обов’язково — медом та молоком на перервах. Таким чином, вважає Олег Валерійович, можна певною мірою зміцнити імунітет підростаючого покоління. А поки Кабмін вагається — чи дослухатись до цієї пропозиції чи ні, „ляшківці“ області вже сьогодні доставили школярам Звенигородського інтернату діжечку цілющого меду. Вони сподіваються, що такі кроки стануть каталізатором для прийняття чиновниками правильного рішення на користь українських дітей.

- Будемо вважати, що це наш невеличкий внесок у здоров’я нації», — підсумував Іван Полудень.

Коментарі

Олександр сказав:

А вони вміють допомагати без піару? Дадуть на копійку, а потім з країни будуть доїти ще 5 років. Відразу видно за кого не варто голосувати!

Вгору