На Черкащині учасник АТО відлупцював поліцейського

04 вересня 2018, 10:38

На Черкащині учасник АТО відлупцював поліцейського

Житель одного із сіл Христинівського району, учасник АТО,  на законні вимоги працівників поліції відмовився надати пояснення за фактом щодо нанесення тілесних ушкоджень односельчанці, почав лаятись нецензурною лайкою та вчинив опір працівникам поліції, погрожуючи застосуванням невідомої зброї. Після чого цеглою пошкодив службовий автомобіль Христинівського відділення поліції Уманського ВП ГУНП в Черкаській області та наніс тілесні ушкодження працівнику Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області, який перебував на службі у форменому одязі.

Для затримання особи правопорушника було направлено працівників батальйону поліції особливого призначення. Учасник АТО був затриманий 3 вересня 2018 року працівниками БПОП. Також у нього було вилучено кухонний ніж та іграшковий пістолет чорного кольору.

Наразі вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 345 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) та ч. 1 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві під час виконання цими особами покладених на них обов'язків щодо охорони громадського порядку або уповноваженій Фонду гарантування вкладів фізичних осіб).

Санкцією ч. 1 ст. 342 КК України передбачено покарання у виді обмеження волі на строк до 4 років, або позбавлення волі на строк до 2 років та санкцією ч. 2 ст. 345 КК України передбачено покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на на той самий строк.

За інформацією Уманської місцевої прокуратури

Коментарі

Twelve сказав:

Виродок, таких недоумків потрібно назад, на передову, щоб їх там собаки пошматували

Вгору