“Нова якість” знову вивозитиме негабарит у Черкасах

16 листопада 2021, 15:03

Компанія “Нова якість” і надалі вивозитиме негабаритні відходи. Про це повідомив юрист компанії Максим Підгорний, - пише "18000".

За його словами, Касаційний господарський суд скасував рішення апеляційного про розірвання договору між міською радою та “Новою якістю”.

Власник “Нової якості” Андрій Бортник зазначив, що компанія готова й надалі вивозити негабарит.

– Комунікації із владою в нас не було жодної. Як тільки отримаємо повний текст рішення, будемо виконувати умови по договору. Ми одразу казали, що скасування незаконне і воно буде скасоване в касаційній інстанції, – сказав Бортник.

Водночас він зазначив, що оплата на послугу буде нараховуватися споживачам з моменту відновлення вивезення сміття.

– У мене по договору є місяць на запуск цього процесу. Про початок вивезення повідомимо додатково, – додав Андрій Бортник.

Нагадаємо, 8 липня ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість “Благоустрій" призупинила вивіз негабариту із Черкас.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

А хто їх просить? Навіщо знову тероризувати людей? Усі видохнули із полегшенням, коли вони щезли. І от знову. Мер, агов! Ви що, не хазяїн свого слова? Вирішили знову “доїти” народ, чи що?

Алена :

ШО,ОПЯТЬ? НЕЕЕЕЕТ!!!

Гость :

Жаль что не судили в свое время папашу Бортника, который вместе с Чабановым подчистую разворовал “Ротор”. Сейчас бы Андрюша был поскромнее.

Анастасия :

Какого @#* ??? Ненавижу новую пакость ! Куда смотрит мер ??? Андрюша угомонить , твои услуги и даром никому не нужны!!!!

Виталий :

Блин какой негабарит в частном секторе такое ощущение что я каждую неделю меняю мебель и делаю ремонты

Виталий :

Я что то не понял какой мусор и не габарит в частном секторе судя по их мнению я каждую неделю меняю мебель и делаю ремонт это по мнению Бортника

Галина :

У нас организовали ОСББ и мы сами решаем свои проблемы. И в услугах Новой пакости не нуждаемся.Пожалуста оставьте нас и наши нервы в покое. Хватит за наш счет ездить покорять океаны.

Вгору