Нема сенсу брати до армії тих, хто воювати не хоче, – військові

29 липня 2014, 11:47

Сектерар Черкаського громадського люстраційного комітету Вікторія Феофілова розповіла про побачене в зоні АТО та поговорила з військовими про мобілізацію.

Про це вона повідомила у Facebook.

За словами військових, каже Вікторія Феофілова, нема сенсу брати до армії тих, хто воювати не хоче. В регуляних армійських частинах багато призовників, що доїжджають до зони бойових дій, а потім відмовляються воювати, зокремаі ті, хто з армійським досвідом.

Як повідомляє Феофілова з посиланням на військових, такі люди є загрозою для інших, бо на бойового товариша треба розраховувати, і будь-яка слабкість чи зрада - це потенційна смерть. Головне не те, чи служив ти в армії, а те, чи готовий ти воювати. А навчитися всього можна, було б бажання.

Інша проблема - спорядження, яким не забезпечені навіть ті, хто вже сьогодні на фронті. Тому, хоча хлопцям дуже необхідна ротація, вони проти того, щоб "гребли" в армію усіх підряд і відправляли не навченими і без амуніції.

"Додам від себе: воювати здатні не всі. Це справді важка, брудна, некрасива і несправедлива річ, яку не кожен здатен витримати. Тому, якщо ви не готові - краще не йдіть. АЛЕ! Докладіть усіх зусил, щоб ті, хто хоче і може це робити були забезпечені усім необхідним! Це робити може кожен! Це зобовязаний робити кожен, хто зараз не на фронті!",  - зазначила Феофілова.

Поділитись

Коментарі

Вгору