Негода наробила лиха на Шполянщині (фото)

29 липня 2017, 12:24

Фото "Про все".

Внаслідок несприятливих погодних умов 28 липня - сильна злива, град, пориви вітру - найбiльше постраждав Шполянський район. В 4-х населених пунктах району сталось повалення дерев, опор електромереж, пориви ліній електропередач, зірвано покрівлі та побито градом дахи приватних будинків. Про це не своїй сторінці у Фейсбук повідомив речник начальника УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

В селi Липянка поривом вітру частково було зірвано покрівлі з 22-х та повністю з 5-ти приватних житлових будинків, частково розкриті покрівлі торгівельного закладу РайСТ та частини зернотоку ТОВ «Трайгон-Фармінг-Харків».

Фото "Про все".

Повалено 5 електроопор.  В селах Нечаєво, Кавунівка та Маслове були побиті градом дахи приватних будинків.

Для ліквідації наслідків негоди особовий склад Шполянського РВ Управлiння ДСНС було піднято за сигналом «Збір - аварiя », в населенні пункти, що постраждали, були направленi мобільні групи. Загалом на мiсцях надзвичайноi подii працювали 4 одиницi техніки та 33 рятiвника, якими виконана наступна робота: в мiстi Шпола, на вулицi І. Гончара, 23 особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ, спільно з комунальними службами, аби запобiгти пiдтоплення пiд’їзду 5-ти поверхового житлового будинку, були виконанi роботи щодо ремонту водовідвідної труби. На вулицi О. Кондратюка на пiдтопленiй дiлянцi виконувались роботи щодо відновлення руху автомобілів.

Фото "Про все".

На підтопленій ділянці 80 км. автошляху «Золотоноша – Умань» особовим складом чергового караулу 17-ї ДПРЧ виконувались роботи щодо відновлення руху автомобілів. Тут також з води були витягнутi 3 автомобiлi.

У селi Сердегівка, рятувальники чергового караулу 17-ї ДПРЧ розпиляли та прибрали 5 дерев, які внаслідок дощу та сильного вітру впали на дорогу та перекрили рух транспорту.

Фото "Про все".

В Шполi, на перехресті вул. Старицького та вул. Торгової особовим складом мiсцевоi пожежно - рятувальноi частини за допомогою насосноi технiки було відкачено воду з перехрестя вулиці та територii затоплених 5 ти приватних домоволодінь.

Фото "Про все".

Поділитись

Коментарі

Вгору