Навіть Одарич такого собі не дозволяв, – депутати не змогли здолати вето міського голови

10 листопада 2017, 15:30

На сьогоднішню сесію Черкаської  міської ради було винесено питання про розпуск виконавчого комітету ЧМР і припинення повноважень заступників міського голови. На розгляд це питання було винесено повторно, оскільки після попередньої сесії міський голова Анатолій Бондаренко його ветував. Утім подолали вето депутатам не вдалося - "за" було лише 13 голосів.

Секретар міськради Олександр Радуцький нагадав, що міський голова після попередньої сесії наклав вето аж на 13 питань, додавши, що навіть Сергій Одарич, будучи міським головою, собі такого не дозволяв

- За 9 років він дав тільки вісім розпоряджень, коли зупиняв рішення міської ради. У нас же за одну сесію тринадцять ветованих рішень, - сказав Олександр Радуцький.

Здолати вето міського голови депутатам не вдалося і по інших питаннях. Зокрема, щодо внесення змін до регламенту міськради щодо припинення права користування земельними ділянками на вул. Героїв Дніпра та Козацькій підприємствам "Шора" та "Інвестиційно-будівельній компанії "Будгарант".

Дискусії виникли щодо подолання вето по питанню демонтажу тимчасової споруди на пляжі "Пушкінський". Депутати знову почали говорити, що замість демонтажу скандальну споруду можна було було б забрати у власність міста. За словами міського голови, там навіть електрика була підведена за бюджетні кошти.

"За" подолання вето по цьому питанні проголосувало лише 10 депутатів. Тож тимчасову споруду поки демонтовувати не будуть.

У підсумку депутатам не вдалося здолати вето по жодному з тринадцяти питань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору