Нацбанк України долучився до Міжнародної мережі фінансової просвіти Організації економічного співробітництва та розвитку

23 січня 2014, 14:09

Україна налагодила постійне та плідне співробітництво з Організацією економічного співробітництва та розвитку (далі – OECD).

З 01 січня 2014 року Національний банк України став повноправним членом Міжнародної мережі фінансової просвіти Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD/INFE).

- Приєднання Національного банку України до глобальної міжнародної платформи OECD/INFE, учасниками якої є майже половина країн світу та провідну роль якої визнають країни "Великої двадцятки (G20)" та Азіатсько-Тихоокеанське економічне співробітництво (APEC), є підтвердженням наміру Національного банку України щодо подальшої реалізації відповідних національних просвітницьких заходів з використанням найкращого світового досвіду, - зазначив перший заступник Голови Національного банку України Борис Приходько.

Отримання Національним банком України повноправного членства в OECD/INFE свідчить про те, що розвиток цього соціально важливого напряму ґрунтується на сучасних європейських цінностях та сприяє зміцненню міжнародного авторитету та ролі України у світі.

- Підвищення рівня фінансової грамотності населення України – це інвестиції в майбутнє фінансової незалежності та стабільності нашої країни, – зазначив Борис Приходько. – Адже зміни світових економічних умов, використання прогресивного досвіду та здобутків технологічного прогресу в банківській сфері, створення нових банківських продуктів диктують свої вимоги і щодо рівня фінансової обізнаності громадян України.

Довідково. OECD започаткувала свій глобальний проект з фінансової просвіти в 2002 році, у подальшому з метою розвитку та обміну знаннями та досвідом з фінансової просвіти між членами OECD в 2008 році створила INFE.

До складу OECD/INFE входять понад 100 країн (240 державних установ), зацікавлених у фінансовій освіті своїх громадян.

OECD є активним партнером країн G20 – групи двадцяти міністрів фінансів та керівників центральних банків в об’єднанні зусиль щодо зміцнення світової економіки.

За інформацією прес-служби Національного банку України

 

Поділитись

Коментарі

Вгору