Народні депутати від «УДАРу» просять Президента присвоїти Ігорю Момоту звання Героя України

23 липня 2014, 14:18

Депутатська фракція парії «УДАР» у Верховній Раді звернулася до Президента України Петра Порошенка з проханням присвоїти черкащанину генерал-майору Ігорю Момоту звання Героя України (посмертно).

Про це повідомляє народний депутат України Віталій Іляшенко, інформують у прес-службі.

Кількома днями раніше таке прохання до Глави держави Віталій Іляшенко надсилав особисто від себе, а тепер про присвоєння звання Героя України Ігорю Момоту просить вся депутатська фракція політичної партії «УДАР».

- Після ускладнення ситуації на українсько-російському кордоні Ігор Момот особисто сформував та очолив мотоманеврену групу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби. Група виконувала завдання з охорони державного кордону на найбільш вразливих ділянках. Підрозділ під командуванням Момота неодноразово вступав в бій з незаконними військовими формуваннями. Ігор Момот загинув у зоні АТО в Луганській області під час обстрілу з установки «Град» позицій українських прикордонників. За особисту мужність і героїзм, проявленні при виконанні військового обов’язку, просимо присвоїти Ігорю Момоту звання Герой України (посмертно), - йдеться у зверненні депутатської фракції до Президента.

Під зверненням свої підписи поставили всі нардепи від «УДАРу».

- Ігор Момот заслуговує на найвищі звання та нагороди. Він був справжнім Героєм та прикладом вірного служіння Україні та українському народу. Тому я впевнений, що Президент підтримає нашу ініціативу, - говорить Віталій Іляшенко. – Дуже шкода, що звання Героя України Ігорю Момоту присвоять уже посмертно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору