Чиновники з Західної України вчили заступницю Коваленко, як продуктивно працювати

23 липня 2014, 14:56

Днями перший заступник голови Черкаської обласної ради Наталя Кравцова побувала на Західній Україні. Вона ознайомилася із роботою Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської і Львівської обласних рад.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облради.

Перший заступник голови обласної ради поцікавилася у своїх колег із Західних областей питаннями, над якими працюють ради, штатним розписом рад та обласними програмами, що діють у їхніх регіонах, а також проблемами, із якими вони стикаються у роботі. Вони, здебільшого, такі ж самі, як і в Черкаської обласної ради.

На думку Наталі Кравцової, у західних обласних рад є досвід, який можна перейняти. Так, в Івано-Франківський області працює «Рада оборони області». Створений єдиний координаційний центр та єдиний рахунок у банку, куди перераховуються кошти для підтримки батальйону «Прикарпаття», який воює в зоні АТО.

У Львівській області існує налагоджена система обміну досвідом із зарубіжними колегами. Працівники ради їздять у Польщу та Угорщину на семінари та круглі столи із місцевого самоврядування. Наталя Кравцова вважає, що до цих програм повинна долучитися і Черкаська обласна рада.

Ще один цікавий досвід роботи цих обласних рад полягає в тому, що програми розвитку місцевого самоврядування дають можливість територіальним громадам брати учать у конкурсах проектів розвитку, і найкращим отримувати фінансування з обласного бюджету.

Перший заступник голови Черкаської обласної ради Наталя Кравцова домовилася із колегами про тісну співпрацю і подальший обмін досвідом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору