Народний депутат обурюється бездіяльністю черкаських правоохоронців

23 липня 2014, 13:46

Народний депутат України Віталій Іляшенко звернеться до Генеральної прокуратури з приводу того, чому у Черкасах ще й досі не покарані винні за затримання людей під час штурму Черкаської облдержадміністрації в ніч із 23 на 24 січня. Нардеп також обурюється, чому за півроку так і не встановили особу того, хто кинув з вікна ОДА вазон і вцілив ним в голову Олі Галушко.

- Сьогодні минає рівно півроку від часу штурму Черкаської ОДА. Події 23 січня стали переломними для багатьох черкасців. Все розпочалося з мітингу на Соборній площі, потім був штурм адмінбудівлі, а те, що відбувалося далі було важко усвідомити та пояснити. Міліція затримувала всіх підряд. Територію довкола ОДА зачищали, не розбираючись, чи причетна людина до штурму, чи просто йшла неподалік. Ловили, заводили до облради, декого били, саджали до автозаків, - написав на своїй сторінці у Фейсбуці Віталій Іляшенко. - Тієї ночі я був в Києві на Майдані, довідавшись про штурм в Черкасах, миттю примчав, але зупинити затримання невинних людей було не під силу.

Віталій Іляшенко зазначає, що за ці півроку трапилося багато змін, але за цей час правоохоронці так і не покарали винних, та навіть не встановили, хто затримував черкащан. Залишається не з’ясованим і те, хто кидав вазон з приміщення облдержадміністрації. Нардеп називає це бездіяльністю черкаських правоохоронців.

- Нині, як народний депутат, я збираюся вкотре надіслати до прокуратури офіційне звернення з проханням роз’яснити, чому не встановлені та не покарані винні. Ще одне звернення надішлю до Генпрокуратури, адже мені здається, що черкаські правоохоронці просто не шукали винних, прикриваючи своїх колег, - зауважує нардеп.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору