Нардеп «вилетів» із рейтингу ТОП-100 впливових уманчан

30 травня 2016, 08:03

828uEOEeALEЛідер по кількості негативних голосів, і в трійці в загального рейтингу «Топ-100 впливових уманчан» Антон Яценко зникнув з народного голосування, пише "Вечірня Умань".

Був і… зник. Народний депутат Антон Яценко вилетів із загального рейтингу «впливовості», яку започаткував депутат міськради Ярослав Кулінєєв.

Як прокоментував розробник рейтингу, цьогоріч він врахував помилки минулорічного народного голосування. Та зробив, щоб враховувалися не лише голоси «симпатій», а й антирейтинг номінанта.

Народний депутат, який у соцмережах часто «не дуже ввічливий», мав численні конфлікти з журналістами та громадянами, набрав найбільший «антирейтинг». Через що випав з ТОП 100.

-         Ідея рейтингу, побачити реальні симпатії та антипатії інтернет-спільноти – розповів Ярослав. – тому якщо народний депутат «випадає», то з цього повинен бути висновок, що потрібно щось змінювати у спілкуванні з користувачами мережі Інтернет. Впливати ж на голоси і рейтинги, я не буду. Це моя принципова позиція – усе має бути чесно.

Місце нардепа в рейтингу зайняла фотограф Ольга Капуловська.

Переглянути "Топ-100 впливових уманчан" можна ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору