У Черкасах назвали кращих випускників нинішнього навчального року

30 травня 2016, 07:32
SAM_0581

Фото з сайту rada.cherkasy.ua.

28 травня для майже півтори тисячі черкаських школярів відбувся випускний вечір. Розпочали його традиційною святковою ходою від площі Богдана Хмельницького до Соборної. У доросле життя учнів випроводжали їхні вчителі з батьками, а ще – представники місцевої влади, повідомляє прес-служба Черкаського МВК.

Родзинкою цьогорічного випускного в Черкасах став міський конкурс "Кращий випускник року". Їх визначали в семи номінаціях із огляду на успішність у навчанні та здобуті ними перемоги. Міський голова Анатолій Бондаренко під час свята на площі вручив їм сертифікати на грошові премії. Їх, зокрема, отримали:

– Назарій Самойленко (ФІМЛІ) – за високі досягнення у науково-дослідницькій роботі,
– Чан Фионг Ань (ФІМЛІ) – за досягнення у вивченні базових дисциплін;
– Антон Яковенко (Перша міська гімназія) – за досягнення в галузі декоративно-прикладного мистецтва, художній творчості, кіномистецтва;
– Артем Шевченко (школа №15) – за досягнення в спорті;
– Сергій Костенко (гуманітарно-правовий ліцей) – переможець номінації «Наполегливість, перемога над собою»;
– Андрій Свергунов – (17-а школа) – за досягнення в музиці, хореографії;
– Краснопеєва Аліна (спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка) – за активну участь у суспільно-громадській діяльності.

Загалом же з 1 441 випускника в нашому місті 60 претендентів на нагородження золотими (36) й срібними (24) медалями. Під час привітань школярів Анатолій Бондаренко наголосив, що перед ними відкриваються нові можливості й кожен із випускників обов’язково знайде своє місце в житті.

– Ви – наше майбутнє й ми пишаємося всіма вами! Бажаю, щоб ваш життєвий шлях був сповнений тільки радістю та легкістю, – сказав він. – Від вас у тому числі залежить те, якою буде наша країна й наше місто!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору