Як у Черкасах шукали юних “мавпенят” (фото)

30 травня 2016, 08:27
28052016IMG_8866

Фото з сайту cherkassy-sport.com.

Тренери баскетбольної школи «Черкаських Мавп» переглянули кандидатів до нових команд. 10-річні юнаки з низки шкіл міста взяли участь у своєрідному турнірі, повідомляє "Черкаський спорт".

Особливість змагань у тому, що в ньому немає ні переможців, ні переможених. Протягом турніру тренери відбирають кращих та найбільш перспективних юнаків, які й будуть тренуватися у «Черкаських Мавпах».

150 дітей від 9-ти до 11-ти років. Всі прагнуть потрапити до «Черкаських Мавп». Баскетбольна школа клубу розширюється. Цьогоріч тренери оберуть і сформують відразу дві команди юнаків 2005-го року народження. Замість традиційного фестивалю баскетболу – справжній турнір. Школярі із більш ніж 10-ти навчальних закладів позмагаються між собою. А тренери визначать, хто найвправніший та найперспективніший. Керує процесом головний тренер «Черкаських Мавп», Максим Міхельсон.

IMG_8911

Фото з сайту cherkassy-sport.com.

Більшість дітей, які прийшли на відбір – вже вчаться баскетболу у своїх школах. Втім виступи на турнірі покажуть, в кого який рівень підготовки і хто потрапить до «Черкаських Мавп». У цій віковій категорії буде дві команди, з якими працюватимуть тренери Василь Івлєв та Максим Нечаєв. Саме ці фахівці відбирають собі дві збірні по 20 осіб, з якими почнуть тренування вже влітку. А восени на кращих юнаків чекає ще один відбір. У підсумку в командах залишиться по 12 юнаків. Попри це, тренери постійно переглядають різноманітних дітей, незалежно від віку. Відбір триває постійно.

IMG_8853

Фото з сайту cherkassy-sport.com.

Василь Івлєв, тренер баскетбольної школи «Черкаських Мавп»:
«Критерії відбору прості – подивитися, що хлопці вміють робити, подивитися на їхні природні данні. І бажання грати, як вони борються за м’яч. Це все основне. І почнемо з дітьми роботу. Основне навантаження піде влітку, потрібно ретельно попрацювати, щоб підготуватися до чемпіонату України. А в цілому, відбір іде постійно і до старших команд. Адже бувають такі випадки, що і в 15 років юнак може прийти в баскетбол і досягнути успіху».

IMG_8863

Фото з сайту cherkassy-sport.com.

Нині у відборі взяли участь команди із 10-ти шкіл, втім деякі з них – збірні із низки навчальних закладів. Усі юнаки ретельно готувалися до відбору й прагнуть показати найкращі свої якості.

 Іван Ліухін, учасник відбору, 10 років:
 - «Я ставлю одне завдання – перемогти своїх суперників. Зіграти добре, багато влучити кидків. Дуже люблю баскетбол, на тренуваннях старанно працюю. Хочу потрапити до «Черкаських Мавп».

Пройшовши відбір на кращих юних баскетболістів чекають вкрай відповідальні змагання. Вже восени дві команди «Черкаські Мавпи-05» почнуть свої виступи у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору