Нардеп пропонує створити комісію по розслідуванню подій у Черкаській міськраді

05 лютого 2018, 13:56

Для вивчення ситуації, яка склалась в Черкаській міській раді народний депутат України Ірина Геращенко хоче створити тимчасову слідчу комісію. Про це народна обранниця написала на своїй сторінці у Facebook.

- Закликала створити ТСК з питань вивчення ситуаціі , заслухати черкаську владу і силові структури. Рада, яка не здатна нормально працювати, має бути розпущена, але тітушки в залі міськради і психологічний та фізичний тиск на депутатів місцевих рад- це неприпустимо, - написала вона.

Ірина Геращенко вважає події, які відбулись 29 січня в Черкасах неприпустими.

- Звернула увагу колег на неприпустиму ситуацію, що склалася навколо Черкаської міськради. Яка спочатку не могла самостійно прийняти бюджет міста, а потім голосувала за важливі рішення в оточенні тітушок в балаклавах. Вважаю, що це тривожна тенденція, бо місцеві ради повинні самостійно виконувати своі повноваження, керуватися під час голосувань відповідальністю , а не тиском людей в балаклавах, - вказує нардеп.

Нагадаємо, 29 січня в приміщенні Черкаської міської ради невстановлені особи в балаклавах та одностроях громадської організації намагались контролювати процес проведення сесії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору