В усіх школах Черкас протипожежні системи потребують заміни, – ДСНС

05 лютого 2018, 13:34

Протягом жовтня-листопала 2017 року у Черкасах здійснено 114 перевірок об’єктів охорони здоров’я та закладів департаменту освіти та гуманітарної політики. Складено аналогічну кількість протоколів, інформує Інфоміст.

– Кожна школа потребує заміни або ремонтів протипожежної система та системи пожежного сповіщення, – повідомив під час розширеного засідання бюджетної комісії  начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС Андрій Хижняк.

За словами начальника департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, на заходи протипожежної безпеки у закладах охорони здоров’я необхідно 50 мільйонів гривень.

Окрім того у ДСНС озвучили ще низку пропозицій профінансувати важливі, на їхню думку, заходи. Зокрема ті, що стосуються подолання чи упередження наслідків стихії. Серед основних – придбання дизельного генератора для станції водозабору та Другої міської лікарні.

Директор департаменту фінансової політики Наталя Джуган поцікавилася, чи лікарня підпадає під категорію закладів, у яких має бути така установка. За словами Олега Стадника, це лікарня відновлювального типу, у ній немає ані операційної, ані реанімації, тому для закладу дизельний генератор не є обов’язковим.

– Ми маємо генератори в обох пологових будинках, дитячій, першій та третій лікарнях. А у другій навіть немає спеціального інженера, – говорить Стадник.

Після обговорення цього пінкту Хижняк озвучив ще кілька пропозицій ДСНС. Серед них – придбання важкої техніки, укладення угод на підвіз питної та технічної води, придбання складих ніш для транспортування тяжких хворих, пожежних рукавів та тепловізора.

Коментарі

Вгору