Напередодні Нового року у черкаському ресторані оселилася справжня вівця (фото)

25 грудня 2014, 09:00
IMG_1292

Фото: Про все

Один із черкаських ресторанів нещодавно орендував у місцевого зоопарку вівцю, адже символом наступного року стане саме ця невибаглива, лагідна, наївна та вперта тваринка. 

IMG_1358

Фото: Про все

Працівникам ресторану детально пояснили, як протягом цього часу слід доглядати за цією твариною, розписали меню для вівці та заборони. Тож у черкаському зоопарку тепер залишилося усього чотири вівці, включаючи маленького декоративного баранчика Бяшку.

IMG_1351

Фото: Про все

Що ж до того, чи будуть у зоопарку якось балувати символів 2015 року, то спеціального новорічного меню тут не передбачено - тваринки і так щодня ласують смаколиками. На сніданок для них готують смачний салат зі свіжих овочів, перебитого зерна та корисних добавок (солі та крейди). Вечеря скромніша, але не менш смачна - сіно. А на десерт в кормушках овець завжди лежить кам'яна сіль, яку вони із величезним задоволенням лижуть по кілька разів на день.

IMG_1296

Фото: Про все

За словами працівника зоопарку Лариси, насправді вівці страшенні ненажери, щоб випросити смаколика готові розважати відвідувачів і набридати працівникам своїм затяжним і досить голосним "б-е-е-еееееее". І досить часто їм це вдається, щоправда не на користь для їхнього здоров'я.

IMG_1359

Фото: Про все

- Вівці - травоядні тварини, вони люблять овочі і зерно. Обожнюють хліб, який їм не можна. Люди бачать, з яким задоволенням вони його куштують і несуть їм буханки. Ми забороняємо їм це давати, люди ображаються, думають, що тварини голодні, а вони просто крикливі ненажери, їм побекати - за щастя, - розповідає Лариса.

IMG_1361

Фото: Про все

За характером вівці лякливі, ласкаві, грайливі (часто вступають у гру з людиною). Проте можуть і побуцатися, наприклад, страшенно не люблять, коли до них підселяють чужака (козу), тоді у вольєрі починається війна. Обожнюють увагу, коли побачать на горизонті людину, одразу починають голосно "розмовляти".

Поділитись

Коментарі

Вгору