Нагрудним знаком Кабінету Міністрів України нагородили лісівника з Черкащини

26 вересня 2023, 09:41

Почесною грамотою та нагрудним знаком Кабінету Міністрів України нагородили лісівника з Черкащини Сергія Капшитаря. Він працює трактористом на лісозаготівельних роботах Чигиринського лісопункту філії "Чигиринське лісове господарство" ДП "Ліси України".

Чоловік уже майже 15 років працює у лісі. Виконує різноманітну роботу - створює мінералізовані смуги, працює під час гасіння лісових пожеж, здійснює заготівлю деревини, трелює лісоматеріали.

Лісівнику 58 років. Разом з дружиною виростили доньку. Каже, що тільки внуків треба дочекатись.

З першого місяця війни Сергій виконував особливо важливі завдання - працював на лісозаготівельних роботах для забезпечення деревиною Збройних Сил України.

За вагомий вклад у підвищення обороноздатності, сумлінне виконання мобілізаційних завдань, Сергія Капшитаря відзначено Почесною грамотою і нагрудним знаком Кабінету Міністрів України.

"На передовій воює багато моїх знайомих, рідних, друзів, кумів. Я за всіх переживаю. Будучи тут, на місці, я допомагаю їм пришвидшити нашу Перемогу. Тож радію, що навіть у своєму віці можу бути важливою частинкою великого комплексу заходів для забезпечення нашої обороноздатності і Перемоги. Щиро вдячний за таку високу відзнаку, не підведу!" - каже лісівник.

За інформацією пресслужби Центрального лісового офісу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору