На Звенигородщині тривають пошуки зниклої листоноші

19 травня 2017, 12:22

Близько 2 місяців розшукують зниклу листоношу Ніну Бондаренко із села Попівка Звенигородського району. Востаннє її бачили 22 березня, коли вона відправила доньку 11-річну Олесю в школу і поїхала на роботу, пише "Gazeta.ua".

- Ніна збиралася на рейсовий автобус в Звенигородку по роботі. Дочка Леся їхала разом з нею, щоб туфлі на весну купити. Я у сусідньому дворі живу. Ніна ще й гукнула до мене: "Вам щось купувати?" Я сказала, що не треба, бо пенсії не було. Леся розказувала, що в Звенигородці мама купила їй туфлі і відправила у школу. Всі діти із села ходять у школу райцентру. Ніна ще пошту мала розносити. Ввечері прибігла Леся: "У вас мами немає?" Кажу: "Немає. Мабуть, пошту розносить". Годин в десять вечора знову дзвонить: "Мами досі немає, а я боюся сама в хаті". Після того вона прийшла до мене. Відразу подзвонили в поліцію і сільраду, - розповідає сусідка Раїса Лавриненко. - Кажуть, що вона заборгувала комусь 12 тисяч. На пошті отримувала малу зарплатню, на дитину гривень 800 соціальної пенсії. Для заробітку могла збирати горіхи, а потім била їх і здавала. У Ніни не було кавалерів, які б ходили, пиячили, влаштовували пізні гулянки. Знаю, що батько Олесі в Запоріжжі десь. Ніна з ним в Польщі познайомилася. Але останні 12 років вони не спілкувалися. Родичів близьких не мала. У неї була подруга у Звенигородці, з якою разом їздили на заробітки. Поліція до неї їздила, то Ніни там не було. Люди кажуть, що її вже живої немає. Ще мов, її цигани в Звенигородці викрали і змушують десь працювати.

Ніна Бондаренко працювала листоношею у Попівці сама. Керівництво із райцентру говорить, що звільнилася перед зникненням. У її хаті знайшли сумку із пенсіями і поштою.

- Деякі кажуть, що Ніна могла вчинити самогубство. Я не вірю. Вона дуже любила доньку. Планувала город садити. Купила помідори, огірки, кабачки, цибулю посадить. Все було в хаті. Якби збиралася, то навіщо купувала? - говорить Раїса Василівна.

- Про зникнення Ніни дізналася через 10 днів, бо з нами зв'язку у них не було. Поки ми не забрали, дівчинка була у лікарні в Звенигородці. Туди її тимчасово розмістила соціальна служба. Ми оформили опіку над Олесею. Вона говорить, що із мамою спілкувалася добре, вона її не ображала. Дівчинка вірить, що мама жива і повернеться. Ми її влаштували у нову школу. Завела друзів, активна, бігає гуляти. Якщо Ніну знайдуть живою, то можуть звинуватити у батьківському недбальстві. Може вона це знає та боїться повертатися, - розповідає родичка Тамара Приймак із селища Катеринопіль Черкаської області.

У поліції відкрили справу. Жінку розшукуватимуть рік як зниклу безвісти. Якщо не знайдуть - справу закриють, а пошуки припинять.

- Ніна була неконфліктна, спокійна, із сусідами ніколи не сварилася. Постійно її бачили із донькою, яка була гарно одягнена, нагодована. На пошті її звільнили заднім числом. Зараз замість неї працює місцева із Попівки. Пошуки продовжуємо: поліція, родичі із Катеринополя. Шукали її ярами, лісами. Все обдивилися, але ніяких слідів не знайшли, - говорить сільський голова Попівки Віктор Бондарчук.

Інформацію про місце перебування жінки можна передати за телефоном (04740) 2-17-75, 0685192630, "102", або особистим повідомленням.

Коментарі

Вгору