Двокімнатну квартиру у Черкасах можна придбати за 15 тис. доларів

19 травня 2017, 12:43

Черкаси потрапили до списку міст України із низькою вартістю на двокімнатні квартири. Подібну ціну відмічають в Ужгороді та у Миколаєві, пише "Діловий регіон" з посиланням на domik.ua.

Черкаси потрапили до списку міст України із низькою вартістю на двокімнатні квартири. У місті квартиру можна придбати за $15000. Подібну ціну просять за квартири в Ужгороді та Миколаєві. Дещо дешевше можна придбати оселю у Кропивницькому, Херсоні, Полтаві, Житомирі та Чернігові - $14000.

Найвища середня ціна на двокімнатні квартири по Україні у Києві - $30 000, зазначають на порталі. Високі ціни відзначають і в Одесі. Тут двокімнатна квартира коштуватиме від $29000. Середні ціни від $22000 – у  Харкові, Львові та Дніпрі.

Найдешевші в Україні двокімнатні квартири можна придбати у Запоріжжі, Луцьку, Івано-Франківську та Хмельницькому, де за них просять від $12000 до $13000.

Вартість житла залежить від площі та ремонту у квартирі, зазначають на порталі. Також на ціну впливає загальний стан прибудинкової території та віддаленість будинку від соціальної інфраструктури.

 

Коментарі

Вгору