На Звенигородщині прокуратура через суд забезпечує законне використання об’єктів природно-заповідного фонду

05 травня 2017, 21:51

4 травня судом апеляційної інстанції задоволено апеляційну скаргу Звенигородської місцевої прокуратури та скасовано ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду про залишення без розгляду позовної заяви прокуратури про визнання протиправною бездіяльності однієї з сільських рад Звенигородського району, яка не забезпечила законне використання об’єктів природно-заповідного фонду, про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, Звенигородською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання протиправною бездіяльності вказаної вище ради  в частині непроведення робіт з винесення та закріплення меж ентомологічного заказника місцевого значення "Стебнівський", урочища "Маслянки", закріплення їх в натурі (на місцевості), а також зобов’язання відповідної ради забезпечити їх проведення.

Прокуратурою з’ясовано, що з моменту утворення вказаних вище об’єктів, їх межі в натурі не встановлено, що фактично унеможлививлює збереження природного різноманіття ландшафтів, охорони довкілля, підтримання екологічного балансу, а також позбавляє можливості належним чином виконувати охоронні зобов’язання та визначити розмір завданої шкоди внаслідок їх неправомірного використання.

Наразі за принципової позиції прокуратури, відповідний позов розглядатиметься в суді. Робота на вказаному напрямі триває.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору