Черкащан запрошують відвідати семінар для активної молоді

05 травня 2017, 22:31

Черкащан запрошують на семінар "Держава Україна: як це працює?". Активісти ГО "Молода Черкащина" та "Творців майбутнього" уже розпочали набір на 3-денний семінар у Холодному Яру. Прийом заявок від активних людей від 18 до 30 років з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей триватиме до 15 травня, пише "ГромЧЕ".

- Ми хочемо реформ в Україні і навіть готові допомагати їх проводити. Але уявімо собі державу як велике підприємство зі своїми департаментами, відділами, філіями, тисячами працюючих людей, виробничими процесами, посадовими інструкціями і контролюючими органами, – анонсують організатори. – Чи можна зробити ефективнішою роботу, якщо не розібратися в структурі? Насправді, це все не так складно, як здається на перший погляд, або як викладається на уроках правознавства.

Тренери в цікавій та зрозумілій формі донесуть учасникам:

– Як розподіляються керівні функції в державі і хто за що відповідає?

– Як відбувається фінансування роботи в державі і що таке корупційні ризики?

– Хто і як має забезпечувати законність процесів у державі?

– Хто такі політики і звідки вони беруться?

– Як звичайний громадянин може впливати на політику і багато іншого цікавого.

Семінар проведуть 27-29 травня у Холодному Яру. Будинок розташований в с. Мельники, Чигиринського району, Чучупаків яр. Проживання напівтаборове: дівчата будуть жити в будиночку, хлопці – у наметах. Буде літній душ, триразове харчування (їжа, приготована на дровах), навчальні матеріали і багато уваги від тренерів та організаторів.

Учасників семінару відбирають на конкурсній основі згідно із заповненими заявками на участь. Прийом триває до 24:00 15 травня. Результати повідомляють до 20 травня. Організатори забезпечують тренсфер Черкаси – Мельники – Черкаси, проживання та харчування, усі навчальні матеріали. Дорожні витрати до Черкас учасники покривають самостійно.

Для отримання детальної інформації необхідно написати на пошту mch_coalition@ukr.net.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору