На Жашківщині поховали 21-річного командира взводу снайперів

28 липня 2014, 11:25

 

25 липня Жашківська земля прощалася зі своїм героєм. У селі Олександрівка Жашківського району провели в останню путь Ігоря Холо, який загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході країни.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Ігор Холо народився 9 вересня 1992 року в селі Олександрівка Жашківського району, у 2009 році закінчив місцеву школу та вступив до Львівської академії сухопутних військ ім. Сагайдачного на аеромобільний факультет. У 2013 році закінчив навчання, отримав направлення в м. Житомир, у 95 аеромобільну бригаду командиром взводу снайперів.

Віддати шану герою прибули голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова райдержадміністрації Наталія Стельмах, голова районної ради Микола Кльоц. Учасники траурного мітингу говорили про те, що Ігор був доброю людиною, хорошим сином і братом та головне – справжнім патріотом, любив Україну і вважав за необхідне захистити її цілісність і незалежність.

– Ігор – людина, яка з честю відстоювала суверенність своєї держави! Я звернуся з листом до Президента України про присвоєння йому звання Героя України, – зазначив у своїй промові Юрій Ткаченко.

– Ми віддаємо останню шану славному сину нашої землі. Світла йому пам'ять і вічна слава! Адже Герої не вмирають! – наголосила у траурній промові Наталія Стельмах та подякувала батькам за виховання сина.

Обласна влада посмертно відзначила Ігоря нагородою «За заслуги перед Черкащиною».

Поділитись

Коментарі

Вгору