Черкаські правоохоронці отримали сучасні бронежилети, які захищають від снайперської кулі

28 липня 2014, 11:06

Обласна прокуратура подарувала черкаським правоохоронцям амуніцію підвищеної захисної спроможності. Дванадцять нових бронежилетів отримають правоохоронці, які незабаром, в складі зведеного загону, будуть відряджені до східних областей, для забезпечення охорони громадського порядку в зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Працівників міліції, які ризикуючи своїм життям, приймають участь в антитерористичній операції, вирішили підтримати колеги з обласної прокуратури Черкаської області. Співробітники прокуратури за власні кошти закупили 12 кевларових бронежилетів підвищеної захисної спроможності класу захисту 5 плюс, італійсько-ізраїльського виробництва. Дані бронежилети захищають від стрілецької нарізної зброї, автомата Калашникова та кулі снайперської гвинтівки Драгунова (СВД).

Керівництво Управління МВС України в Черкаській області висловлює слова вдячності за такий важливий подарунок, адже перше, що необхідно правоохоронцям, які виконують своїх службові завдання в зоні проведення АТО — це засоби захисту, захисна спроможність яких не менш а ніж четвертий клас захисту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору