На виконання програми «Доступні ліки» в Каневі та районі з держбюджету виділено близько 400 тис. грн.

04 листопада 2017, 18:01

На виконання  постанови КМУ від 09.11.2016 № 862 «Про державне регулювання цін на лікарські засоби» в КЗ «Канівський ЦПМСД» діє програма «Доступні Ліки» згідно якої хворі, які страждають на серцево-судинні захворювання, забезпечуються ліками для амбулаторного лікування за рецептами лікарів загальної практики-сімейної медицини безкоштовно.

Як інформує головний лікар Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Андрон, Центром  укладено та підписано 5 договорів з аптечними закладами:

- ТОВ «Канівська центральна районна аптека №91» Черкаська обл., м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 35, Аптека №174 вул. О. Кошового ,3 Аптека №92 вул. Успенська,12.

- КП «Лікарняна аптека Канівського району» Черкаська обл., Канівський р-н., с. Грищенці, вул. Шкільна, 10 (місце знаходження вул. Успенська,15, територія Канівської центральної районної лікарні), Аптека №1, розташована в приміщені Канівської ЦРЛ, вул. Успенська,15, Аптека №2, розташована в приміщенні КЗ «Канівський ЦПМСД», вул. Успенська,15.

- ТОВ «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я» аптека № 309 Черкаська обл., м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 1А.

- ТОВ «Вітамінка-ЮВ» вул. Леніна 78 А, вул. Шевченка 25.

-  ТОВ «Нова фармація» аптека №4 Черкаська обл., м.Канів, вул. Шевченка, буд.11.

Реалізація проекту та відшкодованих коштів за медикаменти знаходиться на особистому контролі у головного лікаря. Станом на 1 жовтня ц.р. з Державного бюджету на виконання програми «Доступні ліки» в місті Каневі та районі виділено - 377,8 тис. грн., з них використано - 205,0 тис. грн.

За повідомленням Канівської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору