На Вінниччині у автомобілі згорів черкащанин

13 лютого 2018, 10:41

11 лютого у селі Велика Мочулка Теплицького району під час гасіння охопленого полум’ям автомобіля «Daewoo Lanos» у салоні виявили мертвим його власника. Попередня причина загорання – паління цигарок, пише vinbazar.com.

Близько п’ятої ранку надійшло повідомлення, що на проїзній частині дороги на вулиці Лісові горить автомобіль.

Коли рятувальники локалізували пожежу, у салоні виявили мертвим господаря машини. Як з’ясувалося загиблий – 55-річний житель Черкаської області.

Як з’ясувалося, потерпілий приїхав у Теплицький район до товаришів. Напередодні трагедії вони разом розпивали спиртні напої.

За словами експертів, загорання машини сталося всередині салону. Попередня причина – паління цигарки.

Слідством призначено проведення ряду експертиз, за результатами яких буде остаточно встановлена причина загорання машини.  Проводиться розслідування.

Неллі сказав:

Якщо пожежа у будинках – “замикання проводки” або “паління у ліжку”. Якщо пожежа у авто -” замикання проводки” або “паління у салоні”. Таке враження, що ніхто нічого не хоче розслідувати, а заздалегідь придумують причину і закривають справи. Не треба заздалегідь робити висновки :”попередня причина”, якщо не роблять ніяких експертиз. От їде людина, курить, і машина загоряється? Мільйони їдуть, курять – і живі! А, може, людину спочатку вбили, а потім підпалили?

Вгору