“Антисанітарія та відсутність документів”: на Тальнівщині викрили незаконний забійний пункт для птиці

20 жовтня 2020, 15:20

фото тематитчне

Фахівці Держпродспоживслужби виявили низку порушень на одному з підприємств Тальнівщини, що займається забоєм птиці. У зв'язку із цим головний державний інспектор Черкаської області прийняв рішення тимчасово припинити виробництво та обіг харчових продуктів, вилучити з обігу непридатні харчові продукти та знищити їх власним коштом установи.

Зазначимо, що перевірка засвідчила, що підприємець займається утриманням та забоєм птиці без експлуатаційного дозволу. Приміщення знаходиться в антисанітарному стані: обладнання брудне, відсутні сітки від комах, немає належної вентиляції. Не проводиться дезінсекція та дератизація.

Крім того, качки та кури, яких забивали на цьому пункті, не мають супровідних ветеринарних документів. А продукти забою птиці реалізуються без документів, що засвідчують їх якість та безпечність.  

Персонал, що працював на забійному пункті, не має медичних довідок про відсутність протипоказань щодо поводження з харовими продуктами, не проходив навчання з гігієни.

Відтак діяльність підприємця-порушника тимчасово припинено. Усунути усі недоліки він має до кінця року. У разі невиконання рішення на нього чекає суд.   

За інформацією пресслужби ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору