«Я на власному досвіді переконався, наскільки кваліфікований персонал Черкаського обласного кардіологічного центру», – Олег Петренко

20 жовтня 2020, 14:38

Представники команди ВО «Черкащани» Олег Петренко та Владислав Пустовар зустрілись з колективом Черкаського обласного кардіологічного центру. Кандидат на посаду депутата Черкаської облради та мери міста вісловили свою вдячність медикам за роботу та запевнили, що і надалі піклуватиметься про медицину на Черкащині.

Черкаський обласний кардіологічний центр – найпотужніший заклад області, котрий надає високоспеціалізовану кардіологічну та кардіохірургічну допомогу хворим із серцево-судинною патологією в Черкаській області. Центр було створено в 2004 році. За час свого існування він став одним із найкращих в Україні. Як відзначають самі медики, таких успіхів навряд чи вдалося б досягти без постійної допомоги і підтримки депутата Верховної Ради України попереднього скликання Олега Петренка. Адже саме він протягом всіє своєї каденції на посаді народного депутата допомагав закладу отримувати субвенції з державного бюджету на облаштування приміщень та закупівлю новітнього обладнання.

– Ніколи не був слухняним депутатом і не виконував жодних наказів, крім тих, які диктували мені власна совість і сумління. Напевно саме тому було нелегко «вибивати» субвенції для потреб медицини, але я все одно робив це. Мільйони гривень були спрямовані на придбання сучасного обладнання та інструментів, які дозволяють робити операції менш травматичними для пацієнтів. Думаю, це дало змогу перетворити заклад на один із флагманів охорони здоров’я Черкащини. Загалом на кардіоцентр вдалося залучити більше 5 млн гривень. Згодом так вийшло, що і сам потрапив сюди на лікування, і вже на власному досвіді переконався, наскільки тут кваліфікований персонал і як вміло він використовує сучасне обладнання, – відзначив Олег Петренко.

З багатьма із членів команди «ЧЕРКАЩАН» Олег Петренко познайомився під час діяльності волонтером у фонді «Черкаси vs Covid-19», де провідні підприємці міста об’єдналися для протидії пандемії на місцевому рівні. 

– Саме тоді я зрозумів, що з цими людьми можна ефективно працювати і досягати результату. Переконаний, що не менш ефективною буде і моя діяльність в обласній раді. І для кардіологічного центру, і для інших медичних закладів області я зможу зробити дуже багато, відстоюючи їхню позицію в обласній раді. Я знаю точно, що нікому з виборців, котрі віддадуть за мене свій голос, не буде соромно за свій вибір, – підсумував Олег Петренко.

*передвиборна агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору