На Смілянщині школярів вчили управлятися з автоматом і вести ближній бій

18 травня 2015, 18:50

P1130635-e1431926797311

Під егідою Управління міністерства освіти, молоді та спорту на базі військово-патріотичного центру в місті Сміла, відбулися триденні навчально-польові збори для випускників місцевих шкіл. Захід відбувся за сприяння волонтерів, учасників АТО, Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області, а також Смілянського міського відділу міліції, повідомляє газета "Сміла".

Впродовж трьох днів школярі, під контролем працівників міліції та служби порятунку організаторів заходу відточували майстерність з рукопашного бою, стрільби з пневматичної зброї, метання гранат, долання смуги перешкод та пригадали правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Також молодь вивчала ведення ближнього бою, ази надання першої медичної допомоги.

Найбільше зацікавило учнів вправи з автоматом. Після ознайомлення з заходами безпеки та вивченням будови АКС-74У, АКМ юнаки та дівчати виконали вправи по збиранню та розбиранню цих зразків зброї, а також вправу на прицільність стрільби. Головне завдання проекту – знизити смертність та інвалідність.

По закінченню заходу школярів, які найкраще себе проявили та продемонстрували високі результати при здачі нормативів та заліків, нагородили почесними грамотами.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору