На Смілянщині школярів вчили управлятися з автоматом і вести ближній бій

18 травня 2015, 18:50

P1130635-e1431926797311

Під егідою Управління міністерства освіти, молоді та спорту на базі військово-патріотичного центру в місті Сміла, відбулися триденні навчально-польові збори для випускників місцевих шкіл. Захід відбувся за сприяння волонтерів, учасників АТО, Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області, а також Смілянського міського відділу міліції, повідомляє газета "Сміла".

Впродовж трьох днів школярі, під контролем працівників міліції та служби порятунку організаторів заходу відточували майстерність з рукопашного бою, стрільби з пневматичної зброї, метання гранат, долання смуги перешкод та пригадали правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Також молодь вивчала ведення ближнього бою, ази надання першої медичної допомоги.

Найбільше зацікавило учнів вправи з автоматом. Після ознайомлення з заходами безпеки та вивченням будови АКС-74У, АКМ юнаки та дівчати виконали вправи по збиранню та розбиранню цих зразків зброї, а також вправу на прицільність стрільби. Головне завдання проекту – знизити смертність та інвалідність.

По закінченню заходу школярів, які найкраще себе проявили та продемонстрували високі результати при здачі нормативів та заліків, нагородили почесними грамотами.

 

Коментарі

Вгору