На Шполянщині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого військового

07 грудня 2023, 18:00

У селі Лебедин, що на Шполянщині, відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника Володимира Барзюка. Її встановили на фасаді місцевого ліцею.

Народився Володимир 6 грудня 1987 року у Лебедині. У 1994 році пішов до 1 класу Лебединської середньої школи № 2. У 2005 році закінчив 11 клас і вступив до Черкаського політехнічного технікуму. У 2007 році перевівся на заочне навчання та пішов працювати на підприємство ТОВ «БСЛ» на посаду підсобного працівника. У 2009 році закінчив навчання.

1 грудня 2010 році почав працювати слюсарем по ремонту обладнання у ЗАТ «Шпола ТЕХАГРО». Цього ж року чоловік став водієм у ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод».

26 лютого 2022 року Володимир був призваний до лав ЗСУ і приступив до служби в складі окремої бригади ТрО, у взводі матеріально-технічного забезпечення солдатом, водієм паливо-заправника.

Загинув воїн 19 липня 2023 року у селі Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області, отримавши під час артилерійського обстрілу травми, несумісні з життям.

У захисника залишилися дружина Мар’яна, син Денис, мати Любов Василівна, батько Володимир Іванович, брат Іван.

За інформацією Шполянської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору