Черкаські комунальники запевнили, що читаюсь скарги у соцмережах, але просять “зважати на всі фактори”

07 грудня 2023, 18:58

Працівники комунального підприємства "Челуаш" запевняють, що моніторять соціальні мережі та бачать, на що скаржаться містяни. Водночас комунальники просять зважати на всі фактори та із розумінням ставитися до норм та правил, згідно з якими працює комунальне підприємство.

Про це повідомляють на сторінці КП "Челуаш".

Для утримання в належному стані вулично-дорожньої мережі міста, КП "Челуаш", як балансоутримувач вулиць та доріг в місті Черкаси, працює відповідно розроблених маршрутів посипки та очищення доріг.

Підприємством здійснюються заходи з механохімічного способу снігоочищення в такому порядку:

  • витримування (відрізок часу від початку снігопаду) до моменту внесення технологічних матеріалів у сніг;

  • обробка дорожнього покриття розкидачами технологічних матеріалів (хімічними реагентами та піскосоляною сумішшю, далі - ПСС);

  • обробка дорожного покриття розкидачами технологічних матеріалів (хімічними реагентами та піскосоляною сумішшю, далі - ПСС);

  • інтервал (припинення робіт на обробленому покритті накопичується і перемішується сніг, сніговольова суміш, снігопіщана суміш);

  • згрібання та підмітання снігу та сумішей.

На підприємстві зазначили, що епіцентром негоди 26 листопада стали саме Черкаси і сніговий колапс наприкінці листопада стався вперше за 20 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

ЧЕЛУАШ :

Одна із кращих організацій України,Інші працюють з горем пополам,а челуаш “моніторять соціальні мережі “.Це ж потрібно додатково штат набрати,найти родичів,щоб люди були при роботі,Круто!

Stavichka :

Якщо б свого часу не мобілізували 60% чоловіків з комунальних підприємств, то все було б гаразд. Хоча всіх попереджали про подібні проблеми. Знаю, що комунальники по всій області планують страйки напередодні Нового року. Тоді з очищенням доріг будем зовсім погано.

Вгору