На місце Кришталя пропонують Воєводу

20 листопада 2014, 09:05
Фото: Ігоря Єфімова

Фото: Ігоря Єфімова

Депутатська група «Гідність» звернулась до голови обласної ради з пропозицією зініціювати питання заміни голови постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС пана Миколи Кришталя, інформує Вечірка.

-  Локомотивами будь-яких змін у діяльності ради є постійні комісії, – зазначила керівник депутатської групи «Гідність» Любов Майборода. – Саме там вирішуються галузеві питання, а це є призначенням обласної ради. Пан Кришталь, як на мене, абсолютно безініціативна людина. На більшості засідань немає кворуму. Якщо ти не можеш забезпечити кворум, нехай прийдуть інші, хто зможе це зробити. Було дуже прикро, коли протягом чотирьох років, коли попри все комісія збирається, і приймає, наприклад,  рішення про дозволи на водокористування, а під час сесії пан Кришталь не голосує за такі рішення. Запитання: ви ж голова комісії, чому не голосували? Тому що фракція Партії регіонів прийняла рішення не голосувати. Така практика існувала в Черкаській облраді. Рішення приймались лише після виконання певних зобов’язань перед правлячою фракцією. Дай  боже, щоб ті часи ніколи не повернулись, - зазначила Любов Майборода.

«Гідність»  запропонувала на посаду голови комісії замість Кришталя  Юлію Воєводу - члена комісії, яка постійно займається вирішенням екологічних питань, і яка разом із управлінням внутрішніх справ підготувала обласну програму захисту акваторії Дніпра.

- 80% депутатів на комісії не ходять, проблеми стихійних сміттєзвалищ у Білозір та Дубівці так і не вирішено, комісійно на місця надзвичайних ситуацій не виїжджають, на 6000 водних об’єктів не оформлено документи, тобто не надходять кошти до бюджету. Тому необхідно переобрати склад комісії, тобто якісно її оновити. Черкащина не повинна бути суцільним смітником, - додала член комісії Юлія Воєвода.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору