На комісії розробили чотири варіанти передачі тролейбусів від “Азоту” місту

18 листопада 2014, 12:31

10251920_611648318940531_7333365899123817566_n

Протягом цього тижня (до 21 листопада) спеціально створена комісія повинна вирішити, яким чином можна оновити рухомий склад тролейбусів КП "Черкасиелектротранс" за рахунок тролейбусів, які наразі належать ПАТ "Азот".

Сьогодні, 18 листопада, відбулося перше засідання комісії, на якій були розглянуті чотири варіанти співпраці міста з ПАТ "Азот" в частині забезпечення транспортних перевезень.

Варіанти:

1) Створення товариства (ЛТД) за участі ПАТ "Азот" та КП "Черкасиелектротранс". Сьогодні комунальному підприємству надано пільговий тариф на споживання електроенергії, який передбачений для населення. У випадку створення товариства надавачем послуг перевезення буде комерційна структура, тому тариф на електроенергію підвищиться у чотири рази, що призведе до того, що вартість проїзду буде коштувати до 12 грн для містян. Тому цей варіант є не вигідним.

2) Взяття кредиту підприємством "Черкасиелектротранс".

3) Закупівля тролейбусів через тендер. Депутати Черкаської міськради закладають гроші в бюджет розвитку і департамент ЖКГ дає пропозицію на тендер і таким чином закуповуються тролейбуси.

4) Закупівля тролейбусів через конкурс. Депутати рішенням сесії міськради поповнять статутний фонд КП "Черкасиелектротранс" і тролейбусний парк придбає тролейбуси.

Перші два варіанти члени комісії одразу відкинули, оскільки вони є не вигідними для міста, завтра під час чергового засідання об 11.00 вони повинні визначитися, ухвалити остаточне рішення між третім та четвертим варіантом.

Висновки та пропозиції буде передано міському голові, а далі він вже ухвалюватиме рішення.  РАД.

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору