На Канівщині покарали матір через дітей, які не ходили до школи

17 лютого 2023, 12:20

На Канівщині жінка отримала адмінпротокол через дітей, які не відвідували навчання. Мати не потурбувалася, аби четверо її дітей отримували освіту.

У селі Дарівка комісія в складі поліцейського та соцпрацівників відвідала сім’ю, в якій виховуються четверо малолітніх дітей, що не охоплені навчанням. Матір неодноразово попереджали про необхідність регулярного відвідування дітьми навчальних закладів.

Оскільки жінка не виконала своїх обов’язків і діти не розпочали відвідувати один із навчальних закладів громади, правоохоронцем було складено на неї протокол про адміністративне стягнення.

За інформацією Степанецької громади

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Огидне невиконання службою у справах дітей своїх прямих професійних обов’язків часто призводить до того,що за рахунок таких ось матерів,соціальні працівники стають героями матеріалів про їх особисту”сумлінну” працю.Це страшно,коли в середині лютого,соціальні працівники нарешті згадують,що є діти,які до цього часу не ходять до школи.Яка ганьба таким держслужбовцям!!!На жаль,відповідальність за невиконання службових обов’язків соціальними працівниками,законом у нашій державі не передбачена.Цим вони і користуються,шукаючи,кого ж зробити винним і щоб за це ще й похвалили.Проблему асоціальної родини можна бачити в чому завгодно,а ось проблему нефункціональності соціальних служб і абсолютної безвідповідальності за свою ж бездіяльність,яка призводить до невиправних наслідків та впливає на розмір зарплат і премій чиновників в сторону збільшення,можна охарактеризувати,як трагедію суспільства,держави,яка досі потерпає від совкових методів контролю якості роботи совкових чиновників.

Вгору