На голови черкащан падає зупинка (фото, відео)

19 червня 2015, 08:08

1

Під дах зупинки громадського транспорту біля парку «Хіміків» черкащани навіть бояться ставати. Кожної миті щось може впасти на голову, бо зупинка знаходиться в аварійному стані вже кілька років. Людям набридла «гра у гільйотину», а комунальні служби за два роки не спромоглись навіть укріпити дах.

Про це повідомляють Новини Черкащини з посиланням на активістів громадського руху "Народний Контроль".

Місцева мешканка Надія каже, що будь-якої миті на голову може впасти шмат конструкції, тому під цю зупинку не становиться. А Марина розповідає, що такі ситуації вже були, коли падав брухт на голову.

2

- Зупинка має жахливий вигляд, тому її потрібно знести, щоб нікому не нашкодила, - говорить черкащанин Анатолій.

Навіть діти просять владу відремонтувати зупинку, щоб та їх не травмувала.

- Зробіть нам гарну зупинку, щоб вона не впала на голову, - кажуть вони.

Журналісти «Народного Контролю» з’ясували у департаменті архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, коли ж нарешті аварійну зупинку відремонтують або знесуть.

3

Над головами черкащан нависла "гільйотина".

4

Виявилося, що ще з 2010 року земельну ділянку на якій розташована зупинка орендували та черкаські владці намагались змусити власника провести реконструкцію, але безуспішно. Нині договір оренди закінчився і горе-зупинку передадуть на баланс житлово-комунального господарства. Після, обіцяють, навести лад в найближчий час.

- В 2010 році були проведені земельні торги на яких виграло підприємство, з яким уклали договір оренди на п’ять років та в цьому році договір закінчився і ми надіслали листа підприємству щодо інформування закінчення договору, після чого підписуємо акт приймання-передачі і передаємо на баланс житлово-комунального господарства. Через місяць проблему буде вирішено, - затвердила головний спеціаліст департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Світлана Вагіна.

Поділитись

Коментарі

Вгору