На добудову перинатального центру в Черкасах виділять 15 мільйонів з бюджету

19 червня 2015, 07:25

1823

Проект реконструкції поліклініки під обласний перинатальний центр був відібраний регіональною комісією до переліку об’єктів, на реалізацію яких буде виділено кошти Державного фонду регіонального розвитку. Для того, щоб завершити об’єкт, необхідно 14,9 млн. грн. З них майже 3 млн. буде профінансовано з обласного бюджету, решта – за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

«Ступінь будівельної готовності цього об’єкта – близько 94%. Всі розуміють, що треба добудувати. Інакше – додаткові витрати на опалення, охорону. Там уже закуплене обладнання, завдяки якому будуть надавати послуги на принципово новому рівні», – повідомив порталу «Діловий регіон» директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Черкаської ОДА Роман Карманнік.

Як сказано у проектній документації, створення високотехнологічного перинатального центру третього рівня забезпечить населення доступною висококваліфікованою медичною допомогою, комфортними умовами народження та виходжування дітей. Очікують, що його послугами щороку користуватимуться понад 2 тис. породіль.

За кошти, виділені з державного та обласного бюджетів, буде здійснено коригування проектно-кошторисної документації у зв’язку із значними інфляційними процесами; виконання будівельно-монтажних робіт; закупівлю та монтаж технологічного обладнання; внутрішні та зовнішні опоряджувальні роботи; внутрішні та зовнішні інженерні мережі; благоустрій та озеленення території.

Усі роботи мають бути завершені до кінця 2015 року. І хоч згідно з проектною документацією, початися вони мали ще у березні, Роман Карманнік запевняє, що кошти встигнуть освоїти. Втім, остаточне рішення про фінансування об’єктів ухвалюватиме комісія при Мінрегіонбуді, яка засідатиме лише в серпні.

Поділитись

Коментарі

Вгору