На дамбі через Дніпро залили монолітну бетонну плиту

19 серпня 2017, 23:33

 

Уночі 18 серпня, на мосту через Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» продовжили роботи із заливання монолітної бетонної плити, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

Щоб не створювати незручності для водіїв, керівництвом Служби автомобільних доріг у Черкаській області було прийнято рішення про проведення процесу заливки монолітної бетонної плити на мосту переважно у вечірній та нічний час.

Уже забетоновано сім прогонів мосту, які повністю очищені від старого бетонного покриття. 19 серпня роботи з влаштування бетонної монолітної плити на іншому прогоні мосту продовжаться. Наразі завершуються роботи із армування прогонових будов мосту по правому проїзду.

Також на мосту продовжуються роботи з очищення ферм мосту та його металевих конструкцій від старої фарби та іржі з метою подальшого їх захисту від корозії.

Як повідомлялося, для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:

- з 6:00 до 9:00 год;

- з 16:00 до 19:00.

 

Коментарі

Hryhoriy сказав:

При заміні старого огородження на дамбі на нове вивільняється велика кількість металу. Яким чином він обліковується, хто контролює цей процес? Якщо метал здається в металолом, то як використовуються одержані кошти?

Вгору