На Чорнобаївщині відома корпорація відновила танцювальний зал для сільської молоді

27 лютого 2018, 14:40

Сучасний танцювальний зал, на ремонт і обладнання якого корпорація «Дніпро», що на Чорнобаївщині, витратила понад 130 тисяч гривень, відкрили 27 лютого у Васютинцях, в сільському будинку культури.

Тепер діти та молодь села матимуть можливість займатися хореографією у оновленій, теплій і світлій кімнаті, обладнаній за сучасними вимогами і технологіями.

За словами Васютинського сільського голови Наталії Терещенко у селі багато обдарованих дітей, і тому потрібно докладати максимум зусиль та фінансових інвестицій, щоб створювати сприятливі умови для їх творчої реалізації. А танці виховують у дітей та молоді любов до свого народу, традицій, любов до прекрасного. І тому дуже добре, що діти зможуть займатися в такій чудовій кімнаті, а не як раніше в спортивному залі.

- Щоб покращити матеріальну базу танцювального колективу, за кошти сільської ради в минулому році було закуплено сценічні костюми на суму 10 тисяч гривень, а в планах на цей рік закупити ще комплект на який в бюджеті закладено 20 тисяч. Від імені  всіх жителів громади щиро дякую нашим засновникам - родині Душейків, за такий подарунок, за те, що вони постійно вкладають кошти у відбудову соціальної сфери піклуючись про добробут підростаючого покоління, молоді та мешканців села, - каже сільський голова.

Урочисту церемонію перерізання стрічки один із засновників корпорації «Дніпро» Григорій Душейко здійснив разом із  Наталією Терещенко.

Вітаючи присутніх Григорій Петрович сказав, що відкриття танцювальної зали -  це свято для всієї громади, черговий крок на шляху до змін, адже важливо  змінювати відношення до багатьох  аспектів суспільного життя.

- Саме наявна і сформована десятиліттями  ментальність потребує кардинальних змін. І саме зміна власного світогляду і відношення до життя – це перший крок до формування громадянського суспільства. Ідея, яку органічно потрібно усвідомлювати, полягає в тому, що саме ви є господарями власного життя. Світ змінюється дуже швидко і не можна досягти змін залишаючи всі обставини з минулого. Згадаймо дуже не дитячу фразу із твору «Аліса в Країні Чудес»  Льюїса Керрола : « Треба бігти з усіх ніг, щоб залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше! »

І тому хотілося саме цим відкриттям танцювального залу звернути вашу увагу на необхідність кардинальних реформ власного світогляду і всього навкруги, за цим майбутнє. Потрібно займатися своїм життям, собою, а не тільки сподіватися чи вимагати цього від інших. Ніхто не подумає про вас так, як це зробите ви. Переконаний, що цей зал і кваліфікований керівник дадуть змогу активно залучати підростаюче покоління і всіх бажаючих до занять танцями. Нехай цей сучасний танцювальний зал стане гордістю кожного жителя села Васютинці,- зазначив він.

Святкового настрою присутнім додали художні номери вихованців Васютинського НВК, які по дитячому просто, але щиро висловили свою подяку дорослим.

- Почуття переповнюють, - говорить керівник танцювального колективу Лідія Тараненк.- Нова зала нам дуже подобається, тут тепло і гарно. Після того, як ми працювали в спортивному залі школи і не завжди могли втиснутися у вільний графік зайняття секцій, то тепер ми задоволені, що маємо свою обладнану для занять кімнату. Такі комфортні умови, допоможуть дітям розвивати свої здібності і реалізовувати таланти. Тепер я думаю, бажаючих побільшає. Для нас усіх це мрія, яка збулася,

Хочеться вірити, що ця кімната наповнеться життям, де охочі будуть  прекрасно проводити час з користю для здоров’я відчуваючи при цьому  задоволення і радість.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору