На черкаському підприємстві виявлено 37 трудових “нелегалів”

15 квітня 2014, 19:31

Фахівцями управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Черкасах проводяться документальні планові та позапланові перевірки суб’єктів господарської діяльності з питань дотримання ними законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками, своєчасності, достовірності, повноти нарахування, утримання та сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету. За січень-березень 2014 року було виявлено 39 осіб, які працювали, але не були оформлені належним чином.

- В результаті було “легалізовано” дохід таких працівників на суму майже 2,8 млн. грн., а бюджет додатково отримав понад 391 тис. грн. ПДФО, - повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

Так, під час проведення документальної планової перевірки одного з черкаських підприємств, був виявлений факт використання праці 37 офіційно неоформлених найманих працівників. Всі ці працівники замість заробітної плати отримували добові на відрядження. За результатами перевірки підприємству було донараховано майже 382 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 352 тис. грн. штрафних санкцій.

- Легалізація зайнятості населення та захист інтересів громадян у дотриманні роботодавцями норм трудового законодавства – один із пріоритетних напрямів роботи ДПІ у м. Черкасах, - наголосив Дмитро Таран.

ДПІ у м. Черкасах нагадує роботодавцям та громадянам, що протягом 2014 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1218 грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору