Черкаський депутат вимагає з’ясувати, як в Україну потрапили контрабандні “Є-ноти”

15 квітня 2014, 19:10

Депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник вимагає від міськради терміново звернутися до прокуратури та СБУ з метою з'ясування, як на територію України потрапили контрабандні непрацездатні планешти "Є-нот", які у 2012 році було закуплено для депутатів Черкаської міської ради.

- Це обладнання було закуплене через певні процедури для депутатів Черкаської міськради. Проте виявилося, що ці планшети у своїй більшості непрацездатні. По-перше, усі ці планшети є контрафактною продукцією, вони не зареєстровані у переліку НКРЕ як засіб зв'язку, і на територію України ці гаджети потрапи контрабандним шляхом. Я робив про це відповідну заяву ще у минулому році, але на це, мабуть, мало хто звернув увагу, - зазначив депутат.

Також він зазначив, що з 60 планшетів, які видали депутатам, лише кілька не зламалися і досі працюють. Решта ж планшетів стали непрацездатними практично в гарантійний період. Нагадаємо, планшети для депутатів міської ради закупили для того, щоб економити папір і не роздруковувати проекти рішень.

- Під час тендерної закупівлі було дивним чином обійдено питання сертифікації цієї продукції, ніхто не з'ясовував їхнього походження. Усі ці предмети, на які була витрачена доволі велика сума, наразі не працюють. Вони зламалися практично в гарантійний період. Це є злочином по нецільовому використанню коштів, - наголосив Воротник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору