На Черкаському хлібзаводі до Великодня печуть 160 тисяч пасок (відео)

18 квітня 2014, 09:57

На Черкаському хлібзаводі готуються до великоднього рекорду. Цьогоріч тут запланували напекти аж 80 тонн пасок, ідеться в сюжеті "ВІККА-новин".

Коли востаннє пекла великодню випічку вдома, Олена Радченко вже й не пригадає. Бо на роботі їх нині ладнає сотнями на день.

– У нас через машину ідуть борошно, вода, соляний розчин і олія. Решту ми через контрольні ваги: цукор, маргарин, родзинки, – говорить тістороб Олена Радченко.

Готуються до Великодня на черкаському хлібзаводі ще з нового року. Ціла команда фахівців розробляє нові рецепти та дизайн пасок. А напередодні свята на лініях працює чи не вдвічі більше робітників. Запевняють: їхні паски лише з натуральних продуктів.

– У цьому році паски будуть смачніші, бо ми врахували побажання наших споживачів минулого року. Ми їх робимо солодшими і з більшим умістом жиру, – запевняє заступник директора з виробництва та якості Світлана Шевченко.

В одному з цехів на хлібзаводі печуть особливі паски – майже вручну, тож їхня кількість обмежена. Готова випічка, кажуть, не поступається популярній в останні роки італійській. Українського ж колориту їй додають автентичні інгредієнти.

– От у цьому році ми взяли шматочки вишень. Здавалося б, зовсім несподівано, бо ніхто раніше не вкладав їх у рецептуру. Але вона вийшла настільки пікантна, настільки цікава… – хвалиться директор ТОВ "Черкасихліб ЛТД" Олена Татаринова.

До Великодня на хлібзаводі спечуть рекордну кількість пасок – більше ста шістдесяти тисяч. Перші партії освячує священик. На відповідальну роботу благословляє і весь колектив.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору