У Черкасах відкрито нове відділення ПриватБанку із сучасним обслуговуванням на iPad

18 квітня 2014, 10:06

ПриватБанк продовжує відкриття банківських відділень, які відтепер працюють не тільки у новому зручному приміщенні, а й у новому форматі та за допомогою сучасної техніки. Використання мобільних планшетів, замість звичайних комп’ютерів дозволить обслужити клієнтів оперативніше і без черг. А простота та наочність в проведенні операцій дозволить клієнтам навчитися самостійно проводити платежі через інтернет або термінали самообслуговування.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

- Обслуговування клієнтів за допомогою планшетів дозволяє навчити персонально кожного клієнта працювати з мобільними додатками ПриватБанку, наочно показати і навіть дати спробувати самостійно оплатити комунальні платежі або просто поповнити рахунок мобільного телефону, - говорить директор Черкаського регіонального управління ПриватБанку Віктор Шуршин. - Спробувавши провести такі операції на планшеті і побачивши, як це просто і зручно, кожен з них обов'язково буде продовжувати працювати через інтернет з усіма мобільними додатками ПриватБанку не виходячи з дому.

За допомогою iPad співробітники відділень ПриватБанку надають клієнтам найпопулярніші послуги - від випуску кредитної карти та відкриття депозитного вкладу до оплати комунальних послуг та купівлі квитків на транспорт. Крім того, в будь-якому відділенні клієнтам допоможуть завантажити і налаштувати платіжні додатки ПриватБанку на особистому смартфоні або планшеті.

За даними опитування більш як 2-х мільйонів клієнтів, проведеного банком, на сьогодні смартфонами і планшетами активно користується кожен четвертий клієнт ПриватБанку. А до кінця 2014 року, за прогнозами експертів, кількість активних користувачів смартфонами буде збільшено вдвічі.

ПриватБанк входить до числа найбільших розробників мобільних платіжних додатків в Україні, його топові додатки Приват24 і iPay лідирують у рейтингу популярності банківських додатків українських користувачів iPhone і Android. Серед цікавих розробок банку, представлених за останні місяці, стали SendMoney для швидкого переказу грошей на карти з голосовим управлінням і автоматичним запам'ятовуванням шаблонів, оновлений додаток Фотокасса для оплати рахунків фотокамерою телефону та інші.

Нове відділення, що відкрито за адресою: м.Черкаси, бульв. Шевченка, 320 біля одного з популярних супермаркетів міста, працює у будні з 8.30 до 17.30 без перерви на обід, субота та неділя - вихідні дні.

Зараз в Черкаській області працює 238 банкоматів і 316 терміналів самообслуговування. А 88 відділеннь ПриватБанку обслуговують клієнтів у всіх районах міста та області.

Поділитись

Коментарі

Вгору