Черкаські підприємства беруть під опіку черкаських військових

18 квітня 2014, 09:40

57 військових – працівників черкаського міського військкомату, який наразі працює у цілодобовому режимі – взяло під постійну опіку ПАТ «Юрія».

- Сьогодні наш військкомат переведено на казармений стан, - констатував військовий комісар Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Євгеній Корж. - Будь-яка підтримка та допомога сьогодні нам вкрай важлива і необхідна

- У цей непростий для нашої країни час ми прийняли рішення підтримати наших військових, яким наразі доводиться вести цілодобові чергування у військкоматі, - зазначив генеральний директор ПАТ «Юрія» Олег Кашко. - Починаючи із 16 квітня, ми беремо військкомат під свою постійну опіку – і відтепер, кілька разів на тиждень, всі його працівники будуть отримувати від нас продуктові набори - молоко, кефір, хліб та згущене молоко. Ми переконані, що у такій складній ситуації кожен, хто може це робити, зобов’язаний допомагати країні. І особливо важлива підтримка тим, на кому сьогодні лежить найважливіша місія – охороняти мир і спокій нашої держави.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору