На черкаському “Азоті” ліквідовували витік аміаку (фото, відео)

23 вересня 2016, 10:20

IMG_4187

На території ПАТ «Азот» відбулись показові тренування. Специфіка тренувань передбачала відпрацювання на підприємстві різноманітних схем та методів реагування на потенційну надзвичайну ситуацію пов’язану із можливим витіком аміаку.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України в Черкаській області.

IMG_4205

Не встигли учасники заходу ознайомитися із технікою, обладнанням та спорядженням, яке використовується спеціальними формуваннями підприємства, як пролунав сигнал «Тривога». За легендою навчань, після розгерметизації з ємності на території підприємства стався витік аміаку.

IMG_4242

Керівництво навчаннями та спостерігачі уважно аналізували дії усіх служб підприємства. В полі зору фахівців цивільного захисту були і першочергові дії обслуговуючого персоналу на місці аварії і аналітично-інформаційна робота диспетчерської служби.

IMG_4244

Значна увага була прикута до кожної практичної дії служб екстреного реагування підприємства, які у відповідності до планів реагування прибували до місця аварії. Враховуючи постійні ускладнення обстановки, що їм диктували спостерігачі, особовий склад відділень гірничорятувальний служби, хімічної розвідки, медичної служби, електротехнічної служби, постійно доводив свій професіоналізм та майстерність.

IMG_4251

Як завжди вразили перевіряючих і спостерігачів пожежно-рятувальні підрозділи. Маючи на озброєнні сучасні техніку та обладнання, надійний індивідуальний захист, фахівці ДСНС увійшовши до небезпечної зони, за допомогою спеціальних стволів оперативно забезпечили установку спеціальних водяних завіс та провели кілька пінних атак, завдяки чому вдалось максимально ізолювати пошкоджений резервуар та створити умови для подальшої ліквідації аварії.

IMG_4261

Не менш цікавими були дії щодо проведення евакуації персоналу, а також реалізації комплексу заходів спрямованих на локалізацію аварії і відкачування аміачної води в резервне сховище.

IMG_4269

Підбиваючи підсумки навчань, їхній керівник, начальник відділу підготовки органів управління на навчання населення ДСНС України Дмитро Зайченко, відзначив високий рівень організації та проведення навчань.

Поділитись

Коментарі

Вгору