На Черкащині з’явились більше півсотні нових рятувальників

21 грудня 2019, 21:33

В Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля - випускний. Дипломи магістрів отримали 58 рятувальників. З них 52 присвоїли перше офіцерське звання лейтенанта служби цивільного захисту, - повідомляють в Черкаській ОДА.

Навчальний заклад має тривалу історію, упродовж якої його випускники неодноразово доводили свій професіоналізм, мужність та підготовку. Саме рятувальники ЧІПБ одними з перших прибули ліквідовувати наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Загалом тоді працювали в зоні катастрофи 357 офіцерів з Черкащини,

- Вітаємо наших лейтенантів з випуском та першим офіцерським званням, – зазначив в.о. начальника Інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Олександр Тищенко. - Цей випуск не простий, адже саме у 2015 році над інститутом була велика загроза реорганізації. Втім, завдяки спільним зусиллям, вистояли і отримали великий поштовх до ще кращого розвитку. Велику увагу приділяємо науковій діяльності – у нас працює більше 20 докторів наук, 90 % професорсько-викладацького складу мають наукові ступені й звання. А наші спортивні здобутки відомі далеко за межами інституту. Перше олімпійське «срібло» у 2016 році в Ріо здобув наш випускних Сергій Куліш. Десять представників інституту входять до складу збірних України з різних видів спорту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору