На Черкащині вже рік триває боротьба за крадений із музею рушник

14 грудня 2018, 19:34

На Черкащині вже рік триває боротьба за крадений із музею рушник

Наприкінці листопада 2017 року Катеринопільський краєзнавчий музей збіднів на один рушник. Тоді ж колишній районний очільник, а нині радник голови Єрківської ОТГ Олександр Комаренко зізнався, що забрав той рушник собі, бо йому подарували його на День народження, пише "Вісті Черкащини".

 

Олександр Комаренко розповів, щорушник йому подарувала Ірина Міненко з майстринями Тетяною Дмитровою, Катериною Дудар, а також з Галиною Снігур.

Згодом Ірина Міненко та Тетяна Дмитровою цей факт заперечили. Майстриня навіть застерегла, що людині такий рушник дарувати не можна, бо в ньому зашита доля - поля.

Відтоді справа з рушником зайшла у глухий кут. Наразі проводиться досудове розслідування, підозру про скоєння правопорушення Комаренку так і не вручили. Однак, правоохоронці запевняють, що вживають усіх заходів, щоб повернути рушник до музею.

Ольга сказав:

Пану Комаренко не соромно, що вкрав той рушник та ще й “із зашитою долею”? Тим паче, що майстрині йому не дарували його. Боже, який сором – ОЧІЛЬНИК забирає із собою те, що належить музею та вся область про це тепер знає! “Гарний” радник у голови Єрківської ОТГ!

Володимир сказав:

Комаренку соромно? Та він такого і слова не знає,. Рефлекс хапальний, що погано лежить є, і добре розвинений. А совість, честь, порядність, сором то не з його лексикону і життя.

Вгору